BİLECİK TESİSAT VE TADİLAT İŞLERİ
Su tesisatı deyince hemen akla 45 yaşın üstünde bıyıklı usta bir usta profili gelir. Halbuki o usta artık çalışmaktan bıkmış ve bıktığı için mahallesindeki ufak tefek işleri yaparak çok yorulmamayı tercih eden ustadır. Gerçek profesyonel çalışan ekipler büyük fabrika, toplu konut, alışveriş merkezi, otel vb. merkezlerin işlerini yaparlar. Genç ustaları bu yüzden mahallelerde görmeniz mümkün olmaz. Çünkü o enerji genç yaşta para eder ve emeğinin karşılığını almak ister. Yaşı ilerlemiş usta iyi ustadır mantığı tamamen kurgudur. Sizlere su tesisatı tadilatı yapılacakken bu tavsiyeleri vermek istiyoruz ki iş işten geçmeden neyin ne olduğunu bilin.Su tesisatı ve tadilat işlerini bir uzmana bırakın.

İlk olarak daha önce fayans işi yapmış, bir ara fabrikada çalışmış sonra çıkmış kafasına göre iş yapmış birini kesinlikle evinize sokmanızı tavsiye etmeyiz. Daha ne iş yaptığına bile karar verememiş bir tesisatçıdan size fayda gelmez. Gerçekten çıraklıktan yetişmiş ya da meslek lisesi okumuş gerçek bir tesisatçı bulun. Bulduğunuz kişi bir firma olsa daha iyi olur. İşinizi yaptırdığınız kişi bir şahısta olsa mutlaka yazılı bir belgeniz olsun. Anlaşmanızda geçen her şartı sözleşmenizde geçirin. Fayansınızı mutlaka kendiniz alın. Çünkü her zaman fayans seçimi problem olur. En iyisi fayansı kendiniz beğenip satın almanızdır, ustadan marka konusunda tavsiye alınabilir.
Su tesisat tamirat ve tadilat işlerinizde size en uygun ödeme koşulları ile kaliteli malzeme kullanarak tesisatı yenilemek isterseniz bizi arayın.


Su tesisatı diyince akla profesyonel çalışan ekipler gelmelidir. Sıradan bir tesisatçıyı evinize sokmanızı tavsiye etmeyiz. Su tesisatı ve tadilatı yapan piyasada birçok ustayım diye dolaşan kişilere itibaretmeyiniz. Sizi sıkıntıya sokacak değil, sıkıntıdan kurtaracak profesyonel çalışan ekiplere ihtiyacınız var. Hertürlü su tesisat ve tadilat işleri firmamız tarafından konusunda uzman ekiplerimizle yapılmaktadır. Daireye giren vanadan itibaren su tesisatınızın değişimi üzerine nitelikli işçilik ve hizmet sunuyoruz. Banyo Wc ve mutfakta istenilen değişikliklerin söylenmesi yeterli. İster komple ev ister sadece bir evin mutfak tadilatı ve su tesisatı yada Banyo Tadilatı işleri , banyo dolap duşakabin montaj su tesisat kombi doğalgaz tesisat işleri yine sizlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile firmamız güvencesinde garantili olarak yapılır.
Neler söylediler!
Onur ALBAYRAK

10 Şubat 2019

" kaliteli ve hızlı hizmetin adresi. kadir usta eline sağlık, aciliyetimize hemen yetişip sorunumuzu çözdü, tavsiye ediyorum."

«12»